Зошто некои теми и мислења се избришани?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Зошто некои теми и мислења се избришани?

Пишување  make*up*princess on Саб Фед 09, 2008 6:53 pm

Тука можете да најдете објаснување за избришана тема или мислење.
avatar
make*up*princess
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2008-02-09
Age : 28
Местолокација : Битола

Преглед на профилот на членот http://girls-forum.top-board.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот